Typy brzucha, które mogą zawrócić mężczyźnie w głowie. Jaki brzuch u kobiety najbardziej podoba się mężczyznom, a którego nie lubią podziwiać?

 • Ładowanie...

 • Spędzając czas na plaży z pewnością nie raz przyglądałaś się odsłoniętym brzuchom innych kobiet. Niektóre z nich miały z pewnością piękne brzuchu, uważane przez kobiety za ideał. Każda z nas tą część ciała ma nieco inną. Jednak czy gorszą lub lepszą? Według nas, kobiet, idealny brzuch to ten bez grama tkanki tłuszczowej z idealnie wyćwiczonymi mięśniami. Nie powinno też być na nim ani jednego rozstępa, nie wspominając już o innych mniej czy bardziej widocznych niedoskonałościach takich jak krostki, czy inne blizny. Zamęczamy się, aby spełnić te wszystkie, wyznaczone przez nas warunki. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że brzuch jest tą częścią naszego ciała, która najszybciej u większości z nas przybiera na wadze i objętości. Cóż już tak jest i tego nie zmienimy. Bez względu na wiek i płeć powiększanie się naszej masy ciała charakteryzuje się właśnie tą częścią ciała. Mężczyźni zabrali głos w sprawie idealnego ich zdaniem brzucha u kobiety. Ich zdania znacznie się dzielą, jednak są rzeczy których wszyscy z nich zgodnie nienawidzą. Są to, co prawda tylko dwa typy brzucha, ale warto zadbać, aby nie być posiadaczką tego, który zdaniem facetów nie sprawia najlepszego wrażenia. Wbrew pozorom wcale nie jest aż tak trudno zaspokoić oczekiwania swoje i mężczyzn posiadając bardzo ładny brzuch.
  Oto typy brzuchów kobiet, które sprawiają pozytywne wrażenie na płci przeciwnej:

  – numer 1: brzuch normalny.

  Jest to taki rodzaj, który najczęściej spotykamy u kobiet. Taki brzuch jest wprost w sam raz. Nie posiada dużej tkanki tłuszczowej, ani też nie jest jakiś wychudzony. Mimo pojawiających się niekiedy przy siedzeniu nie wielkich fałdek wygląda na prawdę zdrowo. Taki brzuch ma prawo delikatnie się poruszać. To nie będzie znaczyło nic złego. Normalny brzuch nie jest też jakoś specjalnie wyćwiczony. Owszem nie jest zaniedbany, ale jego właścicielka nie musi poświęcać mu przesadnej uwagi. Być może właśnie, dlatego, że ten brzuch jest najpospolitszy większość osób nie ma się tu do czego doczepić i pozostaje bez komentarzy. Ponadto sprawia dobre wrażenie na gronie płci przeciwnej, która zdecydowanie jest na tak, mówiąc o tym rodzaju kobiecego brzucha.

  – numer 2: płaski brzuch.

  Zdecydowanie głównymi posiadaczkami są kobiety o bardzo szybkim metabolizmie. Często mówi się o nich, że ile by nie zjadły i tak, będą szczupłe. To prawda. Zazwyczaj ten brzuch posiadają kobiety, które nie są na żadnej diecie, ani też w zupełności nie ćwiczą. Dostały go po prostu w genach najczęściej od mamy. Bardzo trudno na tym brzuchu dopatrzeć się wyrzeźbionych mięśni brzucha, ale jego posiadaczki mogą pochwalić się perfekcyjną gładkością. Nie wystaje im nawet najmniejszy milimetr brzucha. Kobiety, które nie dostały takiego prezentu od rodziców niekiedy patrzą z zazdrością, a nawet wściekłością na osoby, które mają taki brzuch. Jednak bez obawy, dziewczyny o pełniejszym kształcie i większym brzuchu również znajdują bez problemu miejsce w męskim sercu.

  – numer 3: brzuch ciążowy.

  Jest to specyficzny rodzaj brzucha, ale skupia wokół siebie największą uwagę w porównaniu z innymi brzuchami. Wiadomo, że mężczyźni zazwyczaj nie spoglądają na ten brzuch z żadnymi podtekstami, ale w ich oczach kobiety, które nie ukrywają tej cechy zyskują wiele punktów. Ponadto ciążowy brzuch prawie każdemu człowiekowi dobrze się kojarzy, przecież to symbol „budującego się” nowego życia.
  Może i jest to brzuch, który na który mało która z nas może sobie pozwolić, ale jeśli już go posiadamy nie wstydźmy się go. Warto pokazywać dumę z ciążowego brzuszka. Przykuwa tak wielką uwagę mężczyzn, ponieważ jego nosicielki sprawiają wrażenie odważnych i odpowiedzialnych istot pięknych.

  – numer 4: umięśniony brzuch.

  Ten brzuch nie jest codziennym widokiem. Wymaga na prawdę sporego nakładu czasu i pracy. Pokazuje, że jego właścicielka stara się o swój wygląd i swoje zdrowie poprzez regularne ćwiczenie. Systematyczność i pracowitość to bez wątpienia cechy, których bez wątpienia mężczyźni poszukują u swoich partnerek, a w przyszłości matek ich dzieci. Wbrew pozorom delikatne rysy mięśni brzucha nie są zbyt męskie. W połączeniu z damskimi ubraniami i długimi włosami sprawiają na prawdę śliczny, dziewczęcy wygląd.

  – numer 5: dorodny brzuch.

  To ten rodzaj brzucha, którego my jako kobiety często się wstydzimy. Wydaje nam się czymś bardzo okropnym. Czy powinnyśmy się nim martwić?
  Otóż duży brzuch, który trzęsie się podczas nie dużych czynności fizycznych nie jest czymś, czego powinnyśmy się wstydzić. Owszem musimy być świadome, że posiadamy tego ciała nieco więcej, ale to nasze ciało. Dorodny brzuch nie ma określonej wielkości. Jest znacznie wystający, ale jego górna poprzeczka wielkości nie ma ograniczeń. Na pierwszy rzut oka taka sylwetka może wydawać się zaniedbana i niezbyt ładna, ale okazuje się, że dosyć dużo mężczyzn ma słabość do okrągłych kształtów kobiet. Lubią jak ich partnerka ma trochę więcej ciała. Przecież trochę więcej jedynego w swoim rodzaju własnego ciała nie jest grzechem, dlatego nie musimy bać się o to, że nasz brzuch jest zbyt dużych rozmiarów.

  – numer 6: matczyny brzuch.

  Taki brzuch jasno pokazuje, że kobieta już nie jeden raz była w ciąży. Nie rzadko nosi na sobie ślady noszenia w swoim ciele dziecka. Są to rzeczy, których wprost, nienawidzimy: rozstępy, oponka, czy blizny, ale to nie wszystkie efekty uboczne po stanie błogosławionym. Niemal każda z nas mając taki brzuch wprost się go wstydzi. Jednak bez obaw, kilka niedoskonałości po ciąży to nie jest nic złego. Mężczyźni nie mają nic przeciwko jeśli na brzuchu kobiet są takie ślady. Wiedzą, że takiej doświadczonej kobiecie mogą sporo powierzyć. Mają pewność, że nic nie jest im już straszne.

  Powyższe typy, to te które są wręcz pożądane przez mężczyzn. Oczywiście w różnym stopniu, ale wszystkie znajdują swoich wielbicieli. Jak możemy zauważyć nie trudno zadowolić pragnienia mężczyzn. Jednak mężczyźni wyznali, że są dwa typy kobiecego brzucha, które nie koniecznie ich zadowalają i woleliby ich nie oglądać.

  Oto typy kobiecego brzucha, który nie jest miło widziany przez mężczyzn:

  – numer 1: owłosiony brzuch.

  To nie jest zbyt częste zjawisko, jednak zdarza się być zauważalne przez mężczyzn na kobiecym ciele. Nie chodzi tu o delikatny, jasny meszek, który pokrywa ciało każdego z nas i jest jak najbardziej czymś normalnym. Mężczyznom przeszkadza jeśli brzuch pokrywa warstwa grubych i zarazem ciemnych włosków. Mówią, że niekiedy odradzają ich tak zwane „ścieżki ” od pępka do łona. Zdecydowana większość, z nich wolałaby oszczędzić sobie tego widoku.

  – numer 2: atletyczny brzuch.

  Na pozór może ci się to wydawać dziwne. Bo przecież jak to możliwe, skoro wyżej, jest napisane, że mężczyźni szaleją za umięśnionym brzuchem u kobiety. Jednak atletyczny brzuch to nie tylko lekko umięśniony brzuch. Atletyczny brzuch wygląda nieco inaczej. Wygląda tak jakbyś często trudniła się podnoszeniem ciężarów. Sprawia to dla nich dyskomfort. Czują się przy tobie słabo. Ich samoocena znacznie się zaniża. Nie chcą, żebyś to ty była silniejsza od niego. Musisz go zrozumieć, bo przecież nikt nie chce czuć się źle w towarzystwie drugiej osoby.

  Jak widzisz każda z nas jest na swój sposób piękna. Nie musisz się bać, że twój większy brzuch jest czymś nienaturalnym. Nie bój się swoich kształtów. Pamiętaj, aby pokazywać, że jesteś dumna, że posiadasz taki, a nie inny brzuch. Każda cześć ciała, nawet ta najmniejsza jest częścią ciebie i powinnaś traktować ją jak najcenniejszy skarb. Nie przejmuj się tym, że twój brzuch nie jest idealny w oczach twojej koleżanki, czy kogoś innego. Jak widzisz nie ma czegoś takiego jak idealny brzuch. Każdy ma w sobie coś wspaniałego.

 • Ładowanie...
Przewijaj obrazki palcem w lewo

Dlaczego Kobiety zdradzają?

Współczesne wartości różnią się od tych, które towarzyszyły ludzkości na przestrzeni ostatnich wieków. Można powiązać to m.in. z zatraceniem wartości ...
Czytaj Dalej »

Jak odzyskać dziewczynę? Jak wrócić do byłej?

Doceniłeś dopiero po stracie? No cóż – nie Ty jedyny. Teraz zapewne, tak samo, jak większość mężczyzn na Twoim miejscu, ...
Czytaj Dalej »

Jak znaleźć dziewczynę? Poradnik

Pragnienie, żeby znaleźć wybrankę – na nim najczęściej się kończy. Znacznie trudniej przejść do czynów i odpowiedniej komunikacji, a już ...
Czytaj Dalej »

Jak napisać dobry opis na Tindera?

Zdjęcie przyciąga, ale to opis zatrzymuje wzrok – właśnie tak opisać można Tinderową rzeczywistość, szczególnie w przypadku osób, które nie ...
Czytaj Dalej »