Najlepsze słuchawki do gier w 2021 roku

 • Ładowanie...
 • Podczas kupowania słuchawek do gier zwróć uwagę na kilka rzeczy: jakość dźwięku, jakość mikrofonu, komfort, cena, czystość kierunkowego dźwięku, oświetlenie RGB (którego użytkownik nigdy nie zobaczy). Niektóre zestawy słuchawkowe w tym rankingu wyróżniają się jedną rzeczą – ważnym powodem, dla którego lubimy Kraken X, jest cena – podczas gdy inne oferują doskonałą równowagę między ceną a jakością.

  Nasz najlepszy wybór, Razer Blackshark V2, to solidny zestaw słuchawkowy za mniej niż 300zł z doskonałą jakością dźwięku. Wersja bezprzewodowa jest nieco bardziej droga. Jeżeli interesują Cię słuchawki bezprzewodowe polecamy również HyperX Cloud II Wireless, ale licz się z większą ceną. Aby uzyskać tylko bezprzewodowe typy, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych bezprzewodowych zestawach słuchawkowych do gier .

  1. Razer Blackshark V2

  Najlepsze przewodowe słuchawki do gier

  SPECYFIKACJA

   

  Bezprzewodowy: Nie

  Sterowniki: 50 mm, Razer TriForce, tytan

  Łączność: 3,5 mm, karta dźwiękowa USB

  Pasmo przenoszenia: 12 Hz – 28 000 Hz

  Cechy: Odłączany mikrofon z redukcją szumów, sterowanie kablem na przewodzie

  Waga: 262g

   

  NAJLEPSZA OFERTA NA DZIŚ

   

  ( Button Sprawdź Cenę)

  POWODY DLA KTÓRYCH WARTO KUPIĆ

  + Powściągliwa stylizacja

  + Wygodny

  + Świetny dźwięk

  + Niska cena

  POWODY DLA KTÓRYCH NALEŻY UNIKAĆ

  – Kabel podłączony do zestawu słuchawkowego

  Zdetronizowanie najlepszych słuchawek w 2020 roku HyperX Cloud Alpha nie było łatwym zadaniem. Zestaw słuchawkowy do gier Blackshark V2 firmy Razer zrobił to, oferując zabójczą jakość dźwięku, świetną cenę i łatwe w użyciu oprogramowanie. 

  50-milimetrowe przetworniki TriForce Titanium zostały zaprojektowane z dyskretnymi portami, aby oddzielić tony niskie, średnie i drgania od wzajemnych zakłóceń. Rezultatem jest bogatszy dźwięk i utrzymuje go na równi z dwukomorowymi słuchawkami neodymowymi HyperX o średnicy 50 mm. 

  Przystępna cena nie jest dużym wyzwaniem finansowym dla każdego, kto chce wysokiej jakości zestawu słuchawkowego do gier. Blackshark V2 Pro daje graczom możliwość bezprzewodowego słuchania, chociaż są sporo droższe dlatego zachęcamy do kupna przewodowej wersji jeżeli Twój budżet Cię ogranicza.

  2. HyperX Cloud II Wireless

  Najlepsze bezprzewodowe słuchawki do gier

  SPECYFIKACJA

  Bezprzewodowy: Tak

  Sterowniki: 53mm, dynamiczne, magnesy neodymowe

  Łączność: klucz USB

  Pasmo przenoszenia: 15 Hz – 20 000 Hz

  Cechy: Odłączany mikrofon

  Waga: 300g

  Żywotność baterii: 30 godzin

  NAJLEPSZA OFERTA NA DZIŚ

  ( Button Sprawdź Cenę)

  POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO KUPIĆ

  + Mocny, ale czysty dźwięk

  + Wyjątkowa jakość wykonania

  + Świetny mikrofon

  POWODY DLA KTÓRYCH NALEŻY UNIKAĆ

  – przeciętny bas

  Opierając się na owocach długiej spuścizny doskonałości HyperX Cloud, Cloud II oferuje doskonały dźwięk i jakość wykonania.

  Dodatkowy bas nie zakłóca ogólnej czystości — i szczerze mówiąc, w grach i środowiskach muzycznych brzmi świetnie. 53 mm z magnesami neodymowymi ma zapewnić przestrzeń o niskich, średnich i wysokich częstotliwościach, aby rezonować bez wzajemnego zakłócania się, a słuchając ich, można to odczuć. 

  Gdzie indziej jest to zwykle imponująca jakość wykonania, obfite wyściełanie, czysty mikrofon i wysoki poziom komfortu podczas dłuższych sesji gry, które zawsze oferował design Cloud II.

 • Ładowanie...
Przewijaj obrazki palcem w lewo

Dlaczego Kobiety zdradzają?

Współczesne wartości różnią się od tych, które towarzyszyły ludzkości na przestrzeni ostatnich wieków. Można powiązać to m.in. z zatraceniem wartości ...
Czytaj Dalej »

Jak odzyskać dziewczynę? Jak wrócić do byłej?

Doceniłeś dopiero po stracie? No cóż – nie Ty jedyny. Teraz zapewne, tak samo, jak większość mężczyzn na Twoim miejscu, ...
Czytaj Dalej »

Jak znaleźć dziewczynę? Poradnik

Pragnienie, żeby znaleźć wybrankę – na nim najczęściej się kończy. Znacznie trudniej przejść do czynów i odpowiedniej komunikacji, a już ...
Czytaj Dalej »

Jak napisać dobry opis na Tindera?

Zdjęcie przyciąga, ale to opis zatrzymuje wzrok – właśnie tak opisać można Tinderową rzeczywistość, szczególnie w przypadku osób, które nie ...
Czytaj Dalej »