Jakie wiadomości wysyła mężczyzna, któremu się podobasz?

 • Ładowanie...

 • Często mówi się, że mężczyźni chowają uczucia wewnątrz siebie, przez co bardzo trudno zorientować się, czy mu się podobasz. Ale czy oby na pewno jest to prawda? Okazuje się, że bez najmniejszego problemu możesz zorientować się, czy mu się podobasz. Wystarczy tylko, że weźmiesz pod lupę wiadomości, które od niego dostajesz. Wbrew pozorom można z nich więcej wyczytać niż widzisz na pierwszy rzut oka.

  Kobiety niezliczoną ilość razy narzekają, że ich ukochani rzadko odpisują, ale usprawiedliwiają to tylko męską naturą. Zdecydowana większość mężczyzn również nie odpisuje, kiedy jest w towarzystwie kolegów. Czy wszyscy tak robią?
  Te i inna charakterystyczne wiadomości znajdziesz w poniższym artykule.

  – numer jeden: pisze jako pierwszy.

  Mężczyzna, któremu się podobasz nie ma żadnego problemu z tym, aby napisać jako pierwszy. Tuż po zapoznaniu się zazwyczaj stara się jak najszybciej z tobą skontaktować. Natomiast po randce nie czeka aż ty wykonasz pierwszy ruch. Jeśli na prawdę mu na tobie zależy zawsze to on będzie zaczynał rozmowę. Nie ważne, czy napisze zwykłe „hej, co słychać? „, czy bardziej rozbudowaną wiadomość. Liczy się fakt, że interesuje się, czy u ciebie wszystko w porządku. Oczywiście nie możemy w ten sposób interpretować wiadomości, w której mężczyzna ma jakąś sprawę. Wtedy niestety, ale silniejszy od miłości może interes.

  – numer dwa: nie boi się nadużywać emotikonek.

  Jeśli ktoś jest zakochany z pewnością nie boi się okazywać uczuć. Jednak, czy zwracałaś kiedyś uwagę na emocje w wiadomościach sms lub na jakimś portalu społecznościowym?
  Okazuje się, że pisząc można pokazać na prawdę ogromną ilość uczuć, którymi kogoś darzymy. Zakochany facet nie ogranicza się w używaniu emotikonek. Wysyła ich tak wiele, że czasami może wydawać ci się ich zbyt dużo. Ponadto taki mężczyzna nie wklikuje pierwszych lepszych znaczków na klawiaturze. Wybiera takie „buźki”, które mają pożądane dla niego znaczenie. Nie możemy też zapomnieć o magicznej emotikonce, którą jest serduszko.
  Zakochany mężczyzna na pewno już nie raz użył tej emotikony w waszej konwersacji. Musisz wiedzieć, że ten znaczek znaczy dla niego więcej niż ogrom słów.

  – numer trzy: odpisuje na twoje wiadomości niemal natychmiast.

  Jeśli podobasz się jakiemuś facetowi nic poza tobą wtedy nie istnieje. Nie zwraca uwagi na to, co dzieje się wokół. W jego głowie królujesz tylko ty. Niemal przez cały czas marzy, aby jak najszybciej się z tobą spotkać, albo choć porozmawiać, dlatego regularnie kontroluje swój telefon.
  To nic dziwnego, że wtedy nie rozstaje się z telefonem, ponieważ chce utrzymać z tobą kontakt. Zakochany mężczyzna nie rzadko czeka aż zareagujesz na jego ostatnią wiadomość. On też ma cichą nadzieję, że ty również czekasz na jego wiadomości, dlatego jak tylko to możliwe wysyła ci wiadomości.

  – numer cztery : „hej” lub „dzień dobry”.

  Mężczyzna, któremu się podobasz chce być z tobą w stałym kontakcie, dlatego zaraz po przebudzeniu wysyła ci wiadomość. Chce tym osiągnąć to, abyś na pewno o nim tego dnia nie zapomniała.
  Poranna wiadomość od mężczyzny świadczy też o tym, że nie może o tobie przestać myśleć i ma ciebie w głowie nawet tuż po przebudzeniu. Nie może zmienić myśli, dlatego chce jak najszybciej się do ciebie odezwać.
  Poranne smsy od ukochanego świadczą też o tym, że wciąż chce wiedzieć, czy wszystko u ciebie w porządku. Nie ma się co dziwić, ponieważ jesteś dla niego największym skarbem, o którego chce dbać. Takie zainteresowanie przez płeć przeciwną potrafi być na prawdę urocze i kochane. Tak bardzo cię kocha, że martwi się o ciebie i myśli o tobie o każdej porze dnia.

  – numer pięć: „Dobranoc”, „Do zobaczenia jutro”.

  ” Dobranoc ” i ” Do zobaczenia jutro” to dwa najpopularniejsze zwroty pożegnalne używane przez zakochanych mężczyzn. Nic dziwnego, że wysyła ci wiadomości o takich treściach. Skoro rankiem dostajesz powitalne wiadomości to wieczorem jest czas na małe pożegnanie. Niestety choć bardzo tego by chciał nie może budzić się i zasypiać razem z tobą, dlatego przynajmniej przez taką wiadomość chce zwrócić twoje myśli ku sobie. Ma cichą nadzieję, że ty też w nocy nie przestaniesz o nim myśleć. Niekiedy pragnie nawet, abyś o nim śniła.

  Z pewnością też już nie raz dostałaś wiadomość, w której życzył ci miłej nocy. Taka wiadomość ma bardzo podobne zadanie do poprzednio wspomnianych. Jesteś dla niego całym światem, dlatego zwraca na siebie twoją uwagę i nie pozwala o sobie zapomnieć nawet w nocy.

  – numer sześć: pytania o plany na najbliższą przyszłość.

  Twoja najbliższa jak i ta trochę dalsza przyszłość zakochanemu mężczyźnie nie jest obojętna. Interesuje go to, co masz zamiar robić wieczorem, czy w weekend. To wcale nie oznacza, że mężczyzna jest wścibski i wsadza nos w nie swoje sprawy. Chciałby wiedzieć, co masz zamiar robić, ponieważ na pewno ma ochotę gdzieś cię zabrać. Jeśli nawet masz już plany i nie dałabyś rady w najbliższym czasie wybrać się gdzieś z ukochanym mężczyzna chętnie „przypadkiem” tam się zjawi. Mężczyźni lubią udawać, że przypadkiem na was wpadają.

  – numer siedem: przedłuża rozmowę.

  Mężczyzna, któremu ewidentnie się podobasz nie chce nigdy kończyć rozmowy. Najchętniej spędził by z tobą cały swój czas. Szaleje za tobą, dlatego nieustannie przeciąga rozmowę. Nawet, kiedy wydawać się może, że temat już do reszty został wyczerpany on przebiegle zmieni tak temat, że dalej będziecie ze sobą pisać. Nie zapomnij, że zakochany chłopak ma masę tematów na rozmowę, z których chętnie skorzysta przy najbliższej sposobności.
  Jeśli tobie również zależy na tej relacji to pod żadnym pozorem nie denerwuj się na niego za to, że cały czas zajmuje ci czas wchodząc w nową rozmowę. On nie chce tym osiągnąć nic złego. Ukochany pragnie po prostu spędzać z tobą każdy ułamek sekundy, dlatego nie daje za wygraną i wciąż toczy z tobą otwartą rozmowę na jaki kolwiek temat. Zauważ, że czasami rozmawiacie o czymś zupełnie błahym, na co normalnie nie zwracałaś uwagi.


  – numer osiem: nie ukrywa zainteresowania tobą.

  Założę się, że twój ukochany nieustannie zadaje ci pytania. Możesz czuć się, jak na przesłuchaniu, ale on nie ma złych zamiarów. Często może najzwyczajniej chcieć wybadać, czym się interesujesz oraz co lubisz. Chciałaby mieć z tobą wspólne tematy, dlatego wiedza na temat twoich zainteresowań bardzo mu się przyda.

  W wiadomościach z pewnością często porusza twój temat. To nic dziwnego, bo chce wiedzieć o tobie jak najwięcej. Nie stresuj się tym, że wciąż pyta o twoje zainteresowania. Twój ukochany po prostu wciąż chce być na bieżąco. Nie chce, aby w twoim życiu stało się coś, o czym nie wie. Jeśli mężczyzna wciąż się tobą interesuje często może oznaczać, że planuje dla ciebie jakąś niespodziankę. Może chcieć zrobić coś dla ciebie, co będzie celnym strzałem.

  – numer dziewięć : ma dużo do powiedzenia.

  Nie tylko mówi o tobie. Interesujesz go, ale chciałby żebyś o nim też co nieco wiedziała. W związku z tym często opowiada. Mówi o swoich przeżyciach otwarcie. Oczywiście nie myśl, że opowiadanie o sobie to jest objaw egoizmu. Wcale tak nie jest. Ukochany po prostu ci ufa, dlatego powierza ci opowieści o sobie. Chce się dzielić z tobą wszystkim, co przeżył i jaki jest. Na pewno ukochany nie będzie miał nic przeciwko, aby powierzyć ci kilka swoich sekretów. Jeśli cię kocha będzie ci w stanie powiedzieć o wszystkim.

  – numer dziesięć: pisze z tobą nawet jeśli jest z kolegami.

  Mówi się, że mężczyźni jest w stanie poświęcić coś dla spotkania z kobietą jest idealnym kandydatem na męża. Dlatego jeśli cię kocha i odpisuje choć krótkim zdaniem na twoje wiadomości przy kolegach treść tego powiedzonka się sprawdza. Zdarza się nawet, że dostajesz od ukochanego obszerną wiadomość, kiedy jest z kolegami. To cudowny znak. Świadczy o tym, że mężczyzna wprost za Tobą szaleje. Niewątpliwie jego koledzy już podejrzewają, kto za tym stoi, że mężczyzna zamiast spędzać z nimi czas jest zajęty korespondencją. Jednak nie martw się, koledzy zrozumieją, że przez jakiś czas będzie bujał w obłokach.

 • Ładowanie...
Przewijaj obrazki palcem w lewo

Dlaczego Kobiety zdradzają?

Współczesne wartości różnią się od tych, które towarzyszyły ludzkości na przestrzeni ostatnich wieków. Można powiązać to m.in. z zatraceniem wartości ...
Czytaj Dalej »

Jak odzyskać dziewczynę? Jak wrócić do byłej?

Doceniłeś dopiero po stracie? No cóż – nie Ty jedyny. Teraz zapewne, tak samo, jak większość mężczyzn na Twoim miejscu, ...
Czytaj Dalej »

Jak znaleźć dziewczynę? Poradnik

Pragnienie, żeby znaleźć wybrankę – na nim najczęściej się kończy. Znacznie trudniej przejść do czynów i odpowiedniej komunikacji, a już ...
Czytaj Dalej »

Jak napisać dobry opis na Tindera?

Zdjęcie przyciąga, ale to opis zatrzymuje wzrok – właśnie tak opisać można Tinderową rzeczywistość, szczególnie w przypadku osób, które nie ...
Czytaj Dalej »