Jak znaleźć dziewczynę? Poradnik

 • Ładowanie...
 • Pragnienie, żeby znaleźć wybrankę – na nim najczęściej się kończy. Znacznie trudniej przejść do czynów i odpowiedniej komunikacji, a już w ogóle największe wyzwanie stanowi wprowadzenie zmian w charakterze czy aparycji. Pomówmy o tym, jak realnie znaleźć dziewczynę, a nie tylko o niej marzyć!

  Gdzie można znaleźć dziewczynę… i jak w ogóle to możliwe?

  Kiedy studiujesz czy pracujesz, nagle zaczynasz odnosić wrażenie, że dla Ciebie to już za późno i najłatwiej byłoby wrócić do szkolnych lat. Musisz wiedzieć, że wcale nie jesteś w tym odosobniony. Podobną tezę wysuwa… znaczna część osób dorosłych. W tym kobiety.

  Problemem jest to, że dorośli świadomi strefy komfortu: „nie poznaję nikogo nowego”, wcale nie próbują z niej wychodzić. Ty możesz odnieść sukces, jeśli tylko wyłamiesz się z tego smutnego towarzystwa osób, które po 20-którymś roku życia zamienili się w prawdziwych emerytów.

  I zacząć szukać dziewczyny, zamiast o niej marzyć. 😉 Musisz liczyć się z tym, że To ty będziesz pisał pierwszy, podchodził, zagajał rozmowy. Nikt nie zrobi tego, jeśli nie zrobisz tego Ty. Musisz stać się wyjątkiem!

  No dobra, gdzie szukać?:

  • W mediach społecznościowych – na grupach tematycznych, lokalnych, nawet na najgłupszym Spotted. Możesz też sam pisać do osób, z którymi masz wspólnych znajomych: najlepiej rozrywkowych. Imprezowiczka z pewnością uwierzy, że „spotkaliście się wcześniej”, bo z grzeczności nie przyzna, że Cię nie pamięta.
  • W serwisach randkowych – wystarczy, że wyróżnisz się na Tinderze męskością, poczuciem humoru i dystansem. No, i wiadomo: dobrym zdjęciem, a raczej obecnością dobrego modela na zdjęciu!
  • Wśród wspólnych przyjaciół – jeśli unikałeś spotkań towarzyskich, czas do nich powrócić. To daje naprawdę duże możliwości na poznanie kogoś nowego: czy to „znajomej znajomego”, czy dziewczyny z grupy innych ludzi, która przyłączy się do Was w klubie.
  • Na pracy czy w studiach – nie zagadujesz do koleżanek z rocznika czy biura, bo „nie wypada”? Nic dziwnego, że jesteś sam. Zagadaj do nich przy okazji przerwy na kawę. Zainteresuj się tym, co jedzą i nawiąż do tego, że znasz ciekawą knajpę. Jeśli przeglądają na telefonie tablicę na Instagramie i akurat padło na zdjęcie psa: come on, nie ma lepszego tematu na small talk, niż zwierzęta.
  • W miejscach, które często odwiedzasz – siłownia, park, centrum handlowe. Jeśli masz psa: ponownie, nie ma lepszego sposobu na poznanie nowych ludzi, niż zagadanie do innej osoby ze smyczą. Siłownia czy sklep? Czasem wystarczy zagadać do… pracowniczki. Jest zmęczona pracą i chce się rozerwać bardziej niż „użytkowniczki” obiektu!

  Pamiętaj przy tym: jeśli wybierasz Internet, staraj się w miarę szybko przejść do propozycji spotkania, choćby na najbardziej neutralnym gruncie. Jeśli kobieta odmówi, najwidoczniej chciała tylko pogadać.

  Co, jeśli szukasz przygód łóżkowych? Jak znaleźć dziewczynę do łóżka?

  No cóż. Jeśli czujesz, że na powyższe rady szkoda Ci czasu, bo na razie masz inne priorytety w życiu – zapewne zainteresuje Cię bardziej romans. Nie powiemy Ci jednak nic nowego. Dziewczynę chętną na intymne spotkania znajdziesz dokładnie w tych samych miejscach, co potencjalną wieloletnią partnerkę. Zacznij w ten sam sposób, wypróbuj te same sposoby.

  Nie traktuj przy tym seksu jako numeru jeden, bo szybko wypalisz się w sferze osobistych zainteresowań. Jeśli poszukiwania dziewczyny do łóżka traktujesz jako dodatek do życia, a nie zastępstwo rozrywki wynikających ze spotkań towarzyskich, sportu, podróży, nauki czy hobby – jest ok. Jeśli nie… coś poszło nie tak i może czas wyjść z grupą kolegów wcale nie po to, by poznać nową dziewczynę, ale by najzwyczajniej napić się piwa i pogawędzić.

  Co robić, gdy już poznam potencjalną kandydatkę na dziewczynę?

  Najłatwiej zacząć, gorzej przejść do rzeczy. Co zrobić, jeśli na spotkaniu ze znajomymi poznasz już nową osobę, zaczniesz pogawędkę z pewną pięknością na Facebooku albo umówisz się na drugą z rzędu randkę z Twoją parą z Tindera?

  Jeśli spotkałeś potencjalną dziewczynę w gronie znajomych, a ona nie wydaje się dostrzegać Twoich sygnałów, nie pozostaje Ci nic innego, jak częściej uczęszczać na spotkania, na których jest i ona. Rozmawiaj na nich nie tylko z nią, ale ze wszystkimi: jeśli zmienisz się w „stalkera”, który przychodzi na imprezy tylko dla niej, wyłącznie ją od siebie odrzucisz. Pokazując Twoje towarzyskie oblicze, tylko zachęcasz do siebie najbardziej niedostępne dziewczyny. Na koniec spotkania spędzanego w pełnym gronie, spędź z wybranką chwilę sam na sam i spytaj o randkę.

  Jeśli poznałeś dziewczynę przez Internet i jeszcze nie doszło do spotkania (ale jest w planach!), wypytuj o to, co dziewczyna robi. Niby z czystego zainteresowania: ale tak naprawdę po to, by móc wyhaczyć możliwość spotkania. Dziewczyna właśnie rozkłada matę? Zaproponuj wyjście na siłownię. Musi iść, bo pies ujada? Wyjdźcie „w trójkę” na spacer. Idzie do sklepu? Zabierz ją na kolację. Nie bądź bierny wobec tego, co pisze. Szukaj okazji!

  Jeśli szukasz na znajomym Ci gruncie – czy to w przyjaznej rodzinom z dziećmi kawiarni, czy w klubie nocnym, od razu przechodź do rzeczy. Nie pozwól sobie na to, by kobieta poszła dalej po minucie rozmowy. Zaproś ją do wspólnego spędzenia czasu.

  Kurve u osijek eskort dame pula poznate - sex turizam hrvatska

  Jak zachowywać się na spotkaniach, by potencjalna dziewczyna stała się dziewczyną?

  Randka jedna czy druga jeszcze do niczego nie zobowiązuje – to, jak się zachowujesz, ma jednak ogromny wpływ na to, w jakim tempie (i czy w ogóle) rozwinie się relacja. Zwróć uwagę na:

  • Wygląd – wyprasowane, czyste ubrania, ułożone włosy, wypielęgnowany zarost, czyste i spiłowane paznokcie
  • Szarmanckie zachowanie – otwieraj przed dziewczyną drzwi, odsuwaj krzesła, pytaj o to, czy jest głodna albo spragniona. Słuchaj tego, co ma do powiedzenia i odpowiadaj na bieżąco na potrzeby wybranki.
  • Zainteresowanie – jeśli jesteś nieobecny, dziewczyna to odczuje. Uczestnicz aktywnie w rozmowie. Mów o sobie, jak i odnoś się do tego, co mówi kobieta.
  • Zachowanie po randce – wyraź od razu chęć na następne spotkanie i zaproponuj odprowadzenie czy odwiezienie kobiety do domu. Być może wejdziecie do niego oboje: nie marnuj okazji.
  • Dotyk – nie odwlekaj pocałunku, jeśli widzisz, że dziewczyna za nic w świecie nie zbliży się do Ciebie pierwsza. Odmówi? Nic straconego: być może chce lepiej Cię poznać. Uda się? Brawo – wkrótce będziesz mógł przejść krok dalej.

  Na koniec, pamiętaj: nie ma efektów bez działań. Działania z kolei nie zawsze przynoszą rezultat. Próbuj, próbuj, próbuj – i nie poddawaj się. Jeśli ciągle coś nie wychodzi, zacznij zmieniać siebie, zamiast świat. Być może problemem jest zaniedbanie czy problematyczny charakter. Powodzenia!

 • Ładowanie...
Przewijaj obrazki palcem w lewo

Dlaczego Kobiety zdradzają?

Współczesne wartości różnią się od tych, które towarzyszyły ludzkości na przestrzeni ostatnich wieków. Można powiązać to m.in. z zatraceniem wartości ...
Czytaj Dalej »

Jak odzyskać dziewczynę? Jak wrócić do byłej?

Doceniłeś dopiero po stracie? No cóż – nie Ty jedyny. Teraz zapewne, tak samo, jak większość mężczyzn na Twoim miejscu, ...
Czytaj Dalej »

Jak znaleźć dziewczynę? Poradnik

Pragnienie, żeby znaleźć wybrankę – na nim najczęściej się kończy. Znacznie trudniej przejść do czynów i odpowiedniej komunikacji, a już ...
Czytaj Dalej »

Jak napisać dobry opis na Tindera?

Zdjęcie przyciąga, ale to opis zatrzymuje wzrok – właśnie tak opisać można Tinderową rzeczywistość, szczególnie w przypadku osób, które nie ...
Czytaj Dalej »