Jak rozmawiać z Dziewczyną?

 • Ładowanie...
 • Prawdopodobnie każdy z mężczyzn chociaż raz w życiu jakichś problemów w rozmowie damsko-męskiej. Zastanawiasz się jak ich uniknąć? Z tego artykułu dowiesz się, jak rozmawiać, żeby pozostawić po sobie dobre wrażenie. Dzięki temu tekstowi zostaniesz zapamiętany i Twoja rozmówczyni będzie miała ochotę na kolejną rozmowę.

  Wpadła mi w oko Dziewczyna i co dalej?

  Jak rozmawiać z dziewczyną, która mi się podoba? Każdy Facet chociaż raz zadał sobie to pytanie. Nie wydaje się to trudne, ale nasza nieśmiałość, obawa przed wygłupieniem bardzo utrudnia rozmowę. Często stres powoduje, że nie zachowujemy się normalnie, nie myślimy jasno. Mówimy rzeczy które normalnie byśmy nie powiedzieli, albo palniemy jakąś głupotę której potem się wstydzimy. Najciężej jest przełamać pierwsze lody, kiedy Dziewczyna zobaczy, że fajnie się Wam rozmawia to wystarczy byś sobą, nie bać się inicjować nowych tematów.

  Najważniejsze to być autentycznym. Udając kogoś innego nie nawiążemy fajnej relacji. Prędzej czy później to się wyda i zakończy znajomość. Tworzenie drugiej sztucznej osobowości nie ma najmniejszego sensu. Nie dosyć, że to i tak się wyda to może stać się dla nas męczące. Kto by chciał udawać cały czas kogoś innego? Takie postępowanie skreśla nam szansę na dobrze zapowiadającą się znajomość. Najważniejsze to zostać polubionym takim jakim się jest, ale zanim to nastąpi trzeba dać się poznać. Jeśli nie wiesz jak prowadzić rozmowę, żeby zaciekawić rozmówczynię to zapraszam do dalszej lektury.

  Jak rozpocząć rozmowę z Dziewczyną z pracy/szkoły?

  Wydaje się to najtrudniejsze, ale jeżeli znamy z widzenia Dziewczynę do której chcemy zagadać, to nic trudnego. Okazje same nam się pojawiają. Nasza wybranka je lunch tam gdzie ty? Może dołącz do niej, grzecznie zapytaj czy ma ochotę na towarzystwo podczas posiłku. Nie bądź nachalny. Nie zagaduj kiedy jest widocznie zajęta, bądź już ktoś z nią rozmawia. Wyczekaj na dobry moment. Na przykład kiedy siedzi samotna na ławce, podejdź z pozytywnym nastawieniem i się przedstaw. Zacznij rozmowę od tematów które was łączą.

  Pamiętaj, żeby zachowywać się naturalnie, wesoło, mieć pozytywne nastawienie i być zaciekawionym co Ona mówi. Zacznij od tematów prostych, pozytywnych, które poprawią jej humor tego dnia. Gdy nastąpi niezręczna cisza pomyśl jakie wspólne zainteresowania możecie mieć. Może obydwoje macie jakieś zwierzęta? Ten temat zawsze jest super, bo kto nie lubi rozmawiać o swoim pupilu. Jeżeli posiadacie pieski to super argument, żeby umówić się na wspólny spacer.

  Jak rozpocząć rozmowę z obcą Kobietą?

  Po pierwsze zapamiętaj, że Kobieta z którą chcesz zacząć rozmowę nie ma pojęcia kim jesteś, więc postaraj się jej nie wystraszyć. Nie sprawiaj nachalnego wrażenia. Na pewno nie próbuj jakiś dziwnych tekstów z Internetu typu: „bolało, jak spadałaś z nieba?”. Zwyczajne „cześć” będzie najlepsze na rozpoczęcie rozmowy. Niby wydaje się mało oryginalne, ale lepiej tak rozpocząć rozmowę niż zrobić z siebie błazna. Warto postawić na prostotę, nie staraj się być na siłę „fajny”. Small-talk jest dobry, ale nie przesadź z nim. Ile można rozmawiać o pogodzie… Pamiętaj żeby wyczuć dobry moment na przejście do konkretów. Każda dziewczyna lubi komplementy, ale uważaj z nimi. Zbyt częste wypadają sztucznie, są mało wartościowe i nie cieszą tak jak jakieś pojedyncze wyszukane miłe słowa.

  Jak podtrzymać rozmowę z Dziewczyną?

  Zacząłeś już rozmowę to teraz podpowiemy jak sprawić, żeby nie zakończyła się ona szybko. Po pierwsze zapamiętaj, że Dziewczyny dużą uwagę przywiązują do tego czy ich słuchasz. Nie czekaj kiedy Ona skończy zdanie żeby powiedzieć swoją wcześniej przygotowaną wypowiedź. Słuchaj uważnie co Ona do Ciebie mówi i staraj się kontynuować jej temat rozmowy, pokazać zainteresowanie, dopytać się o coś o czym mówiła. Wtedy Twoja rozmówczyni zobaczy, że naprawdę ciekawi Cię to o czym Ona mówiła. Sprawisz wrażenie dobrego słuchacza, dobrego partnera do dalszych rozmów. Na początku szukaj wspólnych tematów, zbliżonych do tych o czym zaczęliście rozmowę. Nie skacz w trakcie rozmowy po skrajnych tematach. Jak wyczerpiecie temat o książkach to może warto porozmawiać o filmowych adaptacjach książek? Nie poruszaj trudnych tematów, a jeśli masz odmienne zdanie wyraź je w sposób jak najbardziej kulturalny i nieumniejszający Twojej rozmówczyni.

  Co zrobić jeżeli Dziewczyna nie chce z Tobą rozmawiać?

  Nie bój się odrzucenia. Nie zawsze trafisz na Dziewczynę chętną do rozmów. Może po prostu mieć już męża/chłopaka i nie ma ochoty poznawać osoby płci przeciwnej. Możemy też trafić na bardzo zły moment w życiu tej osoby i po prostu nie ma ochoty na rozmowę z nikim bo coś przykrego jej się wydarzyło. Najważniejsze to nie zrazić się, nie zamykać się w sobie. Jeżeli podszedłeś, zagadałeś i nie wyszło to nic się nie stało. Następnym razem będzie lepiej a to nieudane rozpoczęcie znajomości potraktuj jako trening. Przemyśl co zrobiłeś źle to następnym razem nie popełnisz tego błędu.

 • Ładowanie...
Przewijaj obrazki palcem w lewo

Dlaczego Kobiety zdradzają?

Współczesne wartości różnią się od tych, które towarzyszyły ludzkości na przestrzeni ostatnich wieków. Można powiązać to m.in. z zatraceniem wartości ...
Czytaj Dalej »

Jak odzyskać dziewczynę? Jak wrócić do byłej?

Doceniłeś dopiero po stracie? No cóż – nie Ty jedyny. Teraz zapewne, tak samo, jak większość mężczyzn na Twoim miejscu, ...
Czytaj Dalej »

Jak znaleźć dziewczynę? Poradnik

Pragnienie, żeby znaleźć wybrankę – na nim najczęściej się kończy. Znacznie trudniej przejść do czynów i odpowiedniej komunikacji, a już ...
Czytaj Dalej »

Jak napisać dobry opis na Tindera?

Zdjęcie przyciąga, ale to opis zatrzymuje wzrok – właśnie tak opisać można Tinderową rzeczywistość, szczególnie w przypadku osób, które nie ...
Czytaj Dalej »