6 bardzo interesujących gadżetów fitness, które pomogą Ci w powrocie do formy.

 • Ładowanie...
 • Musisz je mieć!

  Wiele osób marzy o powrocie do formy, chcą pracować nad swoim ciałem i zwiększyć aktywność fizyczną. Ale optymizm do ćwiczeń i zmiany trybu życia na lepszy, znika tak szybko jak się zaczyna. Więc jeśli brakuje Ci motywacji, warto kupić fitnessowe dodatki, które pokochasz.

  6 praktycznych gadżetów, które ubarwią ćwiczenia.

  1. Shaker

  Po ćwiczenia warto spożywać pełnowartościowe koktajle, które odżywią Twój organizm. Shaker idealnie nada się do przechowywania i transportowania zrobionych koktajli. Poręczną i ładną butelkę możesz zabrać ze sobą na trening. Co myślisz o shakerze z motywacyjnym napisem?

  2. Sportowy zegarek z pulsometrem.

  Jest to bardzo praktyczne urządzenie, które kontroluje pracę naszego organizmu podczas aktywności fizycznej. Takiego rodzaju zegarek bardzo dokładnie mierzy puls, co przełoży się na to że treningi będą bardziej efektywniejsze. Lepsze modele są wyposażone także w licznik przebytych kroków, spalonych kalorii oraz ciśnieniomierz.

  3. Ręcznik z mikrofibry.

  Ręcznik podczas ćwiczeń jest bardzo ważny, przyda się do zabezpieczenia urządzeń oraz do wytarcia się z potu. Ręczniki z mikrofibry szybko schną, są wyjątkowo lekkie i zajmują naprawdę mało miejsca, dlatego nadają się najlepiej na trening.

  4. Sportowe słuchawki.

  Trening polepszy muzyka. Ulubiona muzyka umie nas odprężyć i mobilizować do ćwiczenia, dlatego też bardzo ważne są sportowe słuchawki. Do słuchania muzyki podczas aktywności fizycznej najbardziej, nadadzą się słuchawki zaczepiane o małżowiny uszne, ponieważ nawet podczas gwałtownych ruchów trzymają się na uszach.

  5. Butelka która pokazuje ilość wypitej wody.

  Podczas treningu bardzo ważne jest nawadnianie organizmu, dlatego też zawsze powinniśmy mieć ze sobą wodę. Taka butelka pozwoli Ci zobaczyć ile wody wypijesz na treningu ale także w czasie całego dnia. Jest to super gadżet dla osób które są aktywne fizycznie, ale też dla tych co dbają o swoje zdrowie, stosują dietę i kontrolują swój poziom nawodnienia.

  6. Butelka która filtruje wodę.

  Świetnym i ekologicznym zamiennikiem wody butelkowanej jest butelka BRITA fill&go Vital, dodatkowo pozwala ona zaoszczędzić trochę pieniędzy. Jeden litr zdrowej, przefiltrowanej wody BRITA kosztuje tylko 13 gr. W taki sposób dbasz o planetę, ponieważ nie zaśmiecasz jej plastikiem, a w dodatku jeszcze przy tym oszczędzasz pieniądze.

 • Ładowanie...
Przewijaj obrazki palcem w lewo

Dlaczego Kobiety zdradzają?

Współczesne wartości różnią się od tych, które towarzyszyły ludzkości na przestrzeni ostatnich wieków. Można powiązać to m.in. z zatraceniem wartości ...
Czytaj Dalej »

Jak odzyskać dziewczynę? Jak wrócić do byłej?

Doceniłeś dopiero po stracie? No cóż – nie Ty jedyny. Teraz zapewne, tak samo, jak większość mężczyzn na Twoim miejscu, ...
Czytaj Dalej »

Jak znaleźć dziewczynę? Poradnik

Pragnienie, żeby znaleźć wybrankę – na nim najczęściej się kończy. Znacznie trudniej przejść do czynów i odpowiedniej komunikacji, a już ...
Czytaj Dalej »

Jak napisać dobry opis na Tindera?

Zdjęcie przyciąga, ale to opis zatrzymuje wzrok – właśnie tak opisać można Tinderową rzeczywistość, szczególnie w przypadku osób, które nie ...
Czytaj Dalej »