10 rzeczy, które powinnaś zrobić przed wyjściem za mąż.

 • Ładowanie...
 • Ślub, to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Już od najmłodszych lat mamy w głowie jakąś wizję tego dnia. Chcemy, aby wszystko tego dni było idealne. Wyobrażamy sobie życie po ślubie. Jednak często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że to tak poważna decyzja w naszym życiu i wszystko po tych kilku godzinach może się zmienić.

  Przed ślubem każda z nas ma prawo żyć beztrosko bez większych zmartwień. Nikt nie rozkazuje nam, co mamy robić. Jednak będąc w małżeństwie już
  niemal wszystkie decyzje musimy konsultować z małżonkiem. W parze ze ślubem idzie późniejsza ciąża i dziecko, a to niesie że sobą masę obowiązków. Boisz się, czy ślub w tym momencie to dobra decyzja? Nie bój się, wystarczy, że odznaczysz jako wykonane rzeczy z poniższej listy.

  Rzeczy, które powinnaś zrobić przed wyjściem za mąż.

  1. Podróż życia

  Udaj się w jakieś miejsce, gdzie będziesz mogła pobyć sama. To miejsce nie musi być daleko. Może to być nawet wieś po za miastem lub na odwrót. Ważne, abyś miała czas tylko dla siebie. Może poznasz jakichś nowych ludzi, z którymi podzielisz się doświadczeniami życiowymi.
  Czuj się na tej podróży w pełni wolna. Weź urlop w pracy na dłuższy czas niż planujesz podróż, dzięki czemu później nie będzie gonił cię czas jak będziesz chciała zostać na jakiś czas na twoich wakacjach od życia. Jeśli jesteś typem kobiety, która potrzebuje towarzystwa innych osób przy sobie zabierz ze sobą najlepszą przyjaciółkę. Pod żadnym pozorem nie bierz ze sobą narzeczonego. On tylko będzie przypominał ci o zbliżającym się ślubie, a przecież musisz chwilę odpocząć i zastanowić się nad przyszłością.

  2. Wakacyjna miłość.

  Czy kiedyś zdarzyło ci się przeżyć nic nie znaczący romans podczas wakacji? Nie? Może jeszcze nic straconego. Jeśli obecnie jesteś singielką podczas najbliższej podróży spróbuj poflirtować z jakimś mężczyznom. Oczywiście na wstępie upewnij się, czy ten mężczyzna nie ma założonej rodziny, bądź dziewczyny. Z takim mężczyznom możesz przeżyć wakacyjną miłość. Pewnie nie raz czytałaś o tym książki i oglądałaś seriale. Wielu z nas wydaje się to nie możliwe, ale każda z nas może przeżyć wakacyjny romans, taki który do niczego nie zobowiązuje, ponieważ i tak prędzej czy później rozjedziecie się w swoje strony. Ale kto wie, może akurat romans przerodzi się w coś większego? Może do domu nie wrócisz już jako singielka? Eksperci mówią, że wakacyjna relacja jest jak najbardziej wskazana. Zazwyczaj jest bardzo namiętna, romantyczna a zarazem intensywna. To nie ma znaczenia kim jest partner, czy to barman, hotelarz, czy może po prostu inny wczasowicz.

  3. Bądź sobą.

  Zachowuj się jak tylko chcesz. Przed ślubem nie masz żadnych zobowiązań , dlatego możesz robić to, co chcesz. Zakładaj swoje ulubione ubrania. Nie zwracaj uwagi na to,co modne, czy właściwe. Możesz być kim chcesz. Jeśli mieszkasz już we własnym domu, rób to, o czym od dziecka marzyłaś. Może to częste wypieki, kolorowe urządzenie wnętrza. Mieszkając samodzielnie możesz głośno śpiewać podczas prysznica, czy odkurzania. Rób, co chcesz, w ten sposób dobrze się poznasz i sama poczujesz w odpowiednim momencie, kiedy powinnaś wyjść za mąż.

  4. Pasja

  Jeśli masz już swoją pasję realizuj ją. Bez względu na to, co właśnie lubisz robić rób to. Nikt nie może ci tego zabronić. Zainwestuj swój czas i pieniądze na swoje hobby. Każdy psycholog ci powie, że pasja jest najlepszym lekarstwem na zmartwienia. Jest też odskocznią od codzienności, pracy i innych obowiązków. Jeśli jeszcze nie znasz swojej pasji postaraj się ją odnaleźć.

  5. Randka z nieznajomym.

  Może i to nie jest twój kompletny nieznajomy, ale osoba, którą poznaje się przez internet zawsze ma w sobie odrobinę tajemnicy. Znajdź kogoś podobnego do ciebie. Niech będzie to osoba, która dzieli z tobą podobne pasje.
  Założenie konta na portalu randkowym nie zajmie ci wiele czasu, jednak możesz poznać kogoś nowego. Związek z internetu nie jest zazwyczaj czymś zobowiązującym, ale może być odskocznią od normalności. Najpopularniejszym portalem jest Tinder, dlatego właśnie na tym portalu znajdziesz najwięcej odpowiadających ci osób.

  6. Bądź dobra dla innych.

  Zostań wolontariuszką lub wspomóż finansowo jakąś fundację. Bez względu na to, czy upieczesz babeczki na kiermasz charytatywny, czy zorganizujesz zbiórkę do puszki na rzecz zwierząt że schroniska. To może być jedyny moment, kiedy masz jeszcze na to czas. Później możesz nie pogodzić z tym innych obowiązków.

  7. Zrób coś kontrowersyjnego.

  Zrób coś kompletnie spontanicznie. Może to być na przykład podróż autostopem do dużego miasta, albo wycieczka krajoznawcza z niewielkim budżetem. Udowodnij sobie, że życie może być aż takie ciekawe i ty też możesz wykonywać wiele rzeczy. Przed założeniem białej sukni wybierz się na koncert swojego idola, puść swój umysł dobrej zabawie.

  8. Troszkę ekstrawagancji.

  Pozwól sobie na o wiele więcej niż zazwyczaj. Rozpieszczaj się. Wybierz się na niezapomniane zakupy. Przez chwilę nie myśl, czy dane ubranie jest drogie, czy tanie. To nie cena jest ważna. Liczy się fakt, że świetnie w czymś się czujesz i tak też wyglądasz. Jeśli nie jesteś na tyle bogata odłóż trochę pieniędzy na ten cel. Po ślubie wszystko się zmienia. Już ty nie jesteś na pierwszym planie. Pierwsze skrzypce gra dziecko. I to na niego w pierwszej kolejności będziesz musiała wydawać pieniądze. Dom również zmieni plan. Stanie się istotniejszy, będzie zależało ci, aby w domu było przytulnie i, aby dziecko miało piękny pokój z super designem.

  9. Przeżyj cierpienie.

  Tu nie chodzi o to, aby specjalnie robić z siebie ofiarę. Przeżycia kształtują nasz charakter. Niestety, w szczególności te trudne. Jeśli spotka cię w życiu coś złego będziesz innaczej spoglądać na świat. Każda dobra przyszła żona powinna chociaż kilka razy wypłakać się w poduszkę. Nie możesz całe życie doświadczać tylko w zloty. Upadki też są ważne i potrzebne do życia. Jeśli nigdy nie czułaś się zraniona, czy odtrącona ciężko będzie znaleźć ci odpowiednią drogę życiową. Mały błąd partnera będzie cię denerwował, bo nigdy nie spotkało cię nic gorszego.

  10. Naucz się czegoś nieoczywistego.

  Może marzyłaś kiedyś, aby nauczyć się tańczyć lub śpiewać? Może interesował cię pole dance?
  A może chciałaś mówić jakimś ciekawym językiem? Teraz jest na to odpowiedni moment. Po ślubie będziesz miała zbyt dużo obowiązków, aby pozwolić sobie na te zajęcia. Co do nauki, spróbuj też stać się samowystarczalną. Zawsze prosiłaś starszego brata, aby poukładał drewno w garażu? A może nigdy nie potrafiłaś piec i prosiłaś o to mamę lub siostrę? Teraz możesz stać się samodzielna. Nie możesz wciąż odwracać się na pomoc innych. Uwierz, że dzięki temu będziesz czuć się znacznie lepiej. Nawet Perfekcyjna Pani Domu potwierdza, że to jest prawda. I zachęca do jak największej samodzielności.
 • Ładowanie...
Przewijaj obrazki palcem w lewo

Dlaczego Kobiety zdradzają?

Współczesne wartości różnią się od tych, które towarzyszyły ludzkości na przestrzeni ostatnich wieków. Można powiązać to m.in. z zatraceniem wartości ...
Czytaj Dalej »

Jak odzyskać dziewczynę? Jak wrócić do byłej?

Doceniłeś dopiero po stracie? No cóż – nie Ty jedyny. Teraz zapewne, tak samo, jak większość mężczyzn na Twoim miejscu, ...
Czytaj Dalej »

Jak znaleźć dziewczynę? Poradnik

Pragnienie, żeby znaleźć wybrankę – na nim najczęściej się kończy. Znacznie trudniej przejść do czynów i odpowiedniej komunikacji, a już ...
Czytaj Dalej »

Jak napisać dobry opis na Tindera?

Zdjęcie przyciąga, ale to opis zatrzymuje wzrok – właśnie tak opisać można Tinderową rzeczywistość, szczególnie w przypadku osób, które nie ...
Czytaj Dalej »